SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Description
os: Афыст

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Filename
os: Файлы ном
