SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Description
pl: Opis

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Permitted file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia plików

en: Fields
pl: Pola

en: Maximum resolution for uploaded images
pl: Maksymalne wymiary wysyłanych plików graficznych

en: WIDTHxHEIGHT
pl: SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ

en: Maximum file size per upload
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku

en: Total file size per user
pl: Rozmiar wszystkich plików, które może wysłać użytkownik

en: List files by default
pl: Domyślnie wyświetlaj listę załączników

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki
