SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Description
ro: Descriere

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Display
ro: Afișaj

en: Permitted file extensions
ro: Extensii permise pentru fişiere

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Maximum resolution for uploaded images
ro: Rezoluţia maximă a imaginilor încărcate

en: WIDTHxHEIGHT
ro: LĂŢIMExÎNĂLŢIME

en: Maximum file size per upload
ro: Mărimea maximă fişier pe încărcare

en: Total file size per user
ro: Mărimea totală a fişierelor pe utilizator

en: MB
ro: MO

en: List files by default
ro: Afişează fişiere implicit

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat

en: Path settings
ro: Setări cale
