SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Description
ru: Описание

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Display
ru: Отображение

en: Permitted file extensions
ru: Разрешенные расширения файлов

en: Fields
ru: Поля

en: Maximum resolution for uploaded images
ru: Максимальное разрешение для загружаемых изображений

en: WIDTHxHEIGHT
ru: ШИРИНАxВЫСОТА

en: Maximum file size per upload
ru: Максимальный размер файла для загрузки

en: Total file size per user
ru: Общий размер файлов для пользователя

en: MB
ru: МБ

en: List files by default
ru: Список файлов по умолчанию

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь

en: Path settings
ru: Настройки пути
