SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Description
sl: Opis

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Display
sl: Prikaz

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Maximum resolution for uploaded images
sl: Največja dovoljena resolucija za slike

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: Total file size per user
sl: Skupna velikost datotek na uporabnika

en: List files by default
sl: Privzeto pokaži datoteke

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik
