SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Description
sq: Përshkrimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: Permitted file extensions
sq: Prapashtesat e lejuara të file

en: Maximum resolution for uploaded images
sq: Kualiteti maksimum për figurat e ngarkuara

en: WIDTHxHEIGHT
sq: GJERËSIxLARTËSI

en: Maximum file size per upload
sq: Madhësia maksimum e file për ngarkim

en: Total file size per user
sq: Madhësia gjithsej e file për përdorues

en: List files by default
sq: Shfaq në menyrë të prezgjedhur files

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar
