SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Description
sv: Beskrivning

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: edit
sv: redigera

en: Filename
sv: Filnamn

en: Display
sv: Visa

en: Permitted file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Fields
sv: Fält

en: Maximum resolution for uploaded images
sv: Största upplösning för uppladdade bilder

en: WIDTHxHEIGHT
sv: BREDDxHÖJD

en: Maximum file size per upload
sv: Maximal filstorlek per uppladdning

en: Total file size per user
sv: Total filstorlek per användare

en: List files by default
sv: Lista filer som förval

en: authenticated user
sv: inloggad användare

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: Alt
sv: Alternativ

en: There was an error uploading the file
sv: Det uppstod ett fel vid uppladdningen av filen

en: SWFupload Widget
sv: Gränssnittskomponent för SWFUpload

en: You can upload only !num !file!
sv: Du kan enbart ladda upp !num !file!

en: You are not allowed to add more than !num !file!
sv: Du får inte lägga till fler än !num !file!

en: You can upload only !num more !file!
sv: Du kan bara ladda upp !num fler !file!

en: The file size (!num1 MB) exceeds the upload size (!num2 MB) for this page!
sv: Filstorleken (!num1 MB) överskrider uppladdningsstorleken (!num2 MB) för denna sida.

en: The file size (!num1 MB) exceeds the file size limit (!num2 MB)!
sv: Filstorleken (!num1 MB) överskrider begränsningen av filstorlek (!num2 MB)!

en: The upload limit (!num) has been reached!
sv: Uppladdningsgränsen (!num) har nåtts!

en: Server error!
sv: Serverfel!
