SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: edit
te: మార్చు

en: Display
te: చూపు

en: MB
te: మెబై

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి
