SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Description
ug: بايانى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: authenticated user
ug: تىزىملانغان ئەزا
