SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Description
ar: الوصف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Display
ar: العرض

en: Permitted file extensions
ar: امتدادات الملفات المسموح بها

en: Fields
ar: الحقول

en: Maximum resolution for uploaded images
ar: أقصى وضوح للصور المرفوعة

en: WIDTHxHEIGHT
ar: العرض×الارتفاع

en: Maximum file size per upload
ar: أقصى حجم للملف المرفوع

en: Total file size per user
ar: الحجم الكلي لملفات المستخدم

en: MB
ar: م.بايت

en: List files by default
ar: اسرد الملفات مبدئيا

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف

en: Path settings
ar: إعدادات المسارات
