SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: Fields
az: Sahələr

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri
