SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: Filename
da: Filnavn

en: Permitted file extensions
da: Tilladte filtyper

en: Fields
da: Felter

en: Maximum resolution for uploaded images
da: Maksimal opløsning af uploadede billeder

en: WIDTHxHEIGHT
da: BREDDExHØJDE

en: Maximum file size per upload
da: Maksimal filstørrelse

en: Total file size per user
da: Samlet filstørrelse

en: List files by default
da: Vis filer som standard

en: authenticated user
da: godkendt bruger

en: Path settings
da: Indstillinger for sti
