SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Description
et: Kirjeldus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum resolution for uploaded images
et: Üleslaetud piltide maksimaalsed mõõtmed

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: Total file size per user
et: Failide maksimaalne kogumaht ühele kasutajale

en: List files by default
et: Vaikimisi näidatakse failide nimekirja

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Path settings
et: Aadressi seaded
