SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Description
fa: شرح

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: Filename
fa: نام فایل

en: Display
fa: نمایش

en: Permitted file extensions
fa: پسوندهای مجاز فایل

en: Fields
fa: فیلدها

en: Maximum resolution for uploaded images
fa: بیشترین وضوح برای تصویرهای بارگذاری شده

en: WIDTHxHEIGHT
fa: طول x عرض

en: Maximum file size per upload
fa: حداکثر اندازه فایل برای هر بارگذاری

en: Total file size per user
fa: مجموع اندازه فایل برای هر کاربر

en: MB
fa: مگابایت

en: List files by default
fa: فایل‌ها به صورت پیش‌فرض فهرست شوند

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر
