SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: edit
fr: modifier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Display
fr: Affichage

en: Permitted file extensions
fr: Extensions autorisées

en: Fields
fr: Champs

en: Maximum resolution for uploaded images
fr: Résolution maximale des images transférées

en: WIDTHxHEIGHT
fr: LARGEURxHAUTEUR

en: Maximum file size per upload
fr: Taille maximale de chaque transfert

en: Total file size per user
fr: Taille totale des fichiers par utilisateur

en: MB
fr: Mo

en: List files by default
fr: Lister les fichiers par défaut

en: authenticated user
fr: utilisateur authentifié

en: Path settings
fr: Paramètres de chemin
