SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Description
is: Lýsing

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Display
is: Sýna

en: Permitted file extensions
is: Heimilaðar skráarendingar

en: Fields
is: Svæði

en: Maximum resolution for uploaded images
is: Hámarksupplausn fyrir innsendar myndir

en: WIDTHxHEIGHT
is: BREIDDxHÆÐ

en: Maximum file size per upload
is: Heildarskráarstærð á hvert upphal

en: Total file size per user
is: Heildarskráarstærð á hvern notanda

en: authenticated user
is: auðkenndur notandi
