SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Description
it: Descrizione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: edit
it: modifica

en: Filename
it: Nome file

en: Display
it: Visualizzazione

en: Permitted file extensions
it: Estensioni del file permesse

en: Fields
it: Campi

en: Maximum resolution for uploaded images
it: Risoluzione massima per le immagini caricate

en: WIDTHxHEIGHT
it: LARGHEZZAxALTEZZA

en: Maximum file size per upload
it: Dimensione massima del file per caricamento

en: Total file size per user
it: Dimensione totale dei file per utente

en: List files by default
it: Elenca file come impostazione predefinita

en: authenticated user
it: utente autenticato

en: Path settings
it: Impostazioni percorso
