SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Description
jv: Katrangan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: authenticated user
jv: panganggo biasa
