SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Description
lt: Aprašymas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: Total file size per user
lt: Visas bylų dydis nariui

en: List files by default
lt: Išvardinti failus, įprastai

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos
