SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Description
lv: Apraksts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Maximum resolution for uploaded images
lv: Maksimālā izšķirtspēja augšupielādētiem attēliem.

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Total file size per user
lv: Kopējais faila izmērs lietotājam

en: List files by default
lv: Rādīt failus pēc noklusēšanas

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs
