SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Description
ml: വിവരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: MB
ml: എംബി
