SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: MB
ne: एम बी

en: authenticated user
ne: प्रमाणित सदस्य
