SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergeven

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Fields
nl: Velden

en: SWFUpload
nl: Flash upload

en: Maximum resolution for uploaded images
nl: Maximale afmetingen voor upgeloade afbeeldingen

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: Total file size per user
nl: Totale bestandsgrootte per gebruiker

en: List files by default
nl: De bestanden standaard vermelden

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Upload new image | Upload new images
nl[0]: Nieuwe afbeelding uploaden
nl[1]: Nieuwe afbeeldingen uploaden
