SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Description
oc: Descripcion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Display
oc: Afichatge

en: Permitted file extensions
oc: Extensions autorizadas

en: Fields
oc: Camps

en: Maximum resolution for uploaded images
oc: Resolucion maximala dels imatges transferits

en: WIDTHxHEIGHT
oc: LARGORxNAUTOR

en: Maximum file size per upload
oc: Talha maximala de cada fichièr

en: Total file size per user
oc: Talha totala dels fichièrs per utilizaire

en: MB
oc: Mo

en: List files by default
oc: Far la lista dels fichièrs per defaut

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat
