SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Description
pt: Descrição

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: edit
pt: editar

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Display
pt: Exibição

en: Permitted file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Fields
pt: Campos

en: Maximum resolution for uploaded images
pt: Resolução máxima para imagens enviadas

en: WIDTHxHEIGHT
pt: LARGURAxALTURA

en: Maximum file size per upload
pt: Tamanho máximo de arquivo por envio

en: Total file size per user
pt: Espaço de arquivos para um usuário

en: List files by default
pt: Listar arquivos por padrão

en: authenticated user
pt: usuário autenticado

en: Path settings
pt: Configurações do endereço

en: There was an error uploading the file
pt: Houve um erro ao carregar o arquivo

en: You can upload only !num more !file!
pt: Você pode carregar mais !num !file

en: The upload limit (!num) has been reached!
pt: O limite de upload (!num) foi atingido!

en: Server error!
pt: Erro no servidor!
