SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Description
pt: Descrição

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: edit
pt: editar

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Display
pt: Mostrar

en: Fields
pt: Campos
