SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Description
sk: Popis

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Display
sk: Zobraziť

en: Permitted file extensions
sk: Povolené prípony súborov

en: Fields
sk: Polia

en: Maximum resolution for uploaded images
sk: Maximálne rozlíšenie nahrávaných obrázkov

en: WIDTHxHEIGHT
sk: VÝŠKAxŠÍRKA

en: Maximum file size per upload
sk: Maximálna veľkosť jedného súboru

en: Total file size per user
sk: Celková veľkosť súboru na používateľa

en: List files by default
sk: Implicitne zobrazovať súbory

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty
