SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Description
sr: Опис

en: edit
sr: измени

en: MB
sr: МБ
