SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Display
th: แสดงผล

en: Permitted file extensions
th: นามสกุลของไฟล์ที่อนุญาตให้ใช้งานได้

en: Maximum resolution for uploaded images
th: ความละเอียดของรูปภาพที่อนุญาต

en: Maximum file size per upload
th: ขนาดไฟล์สูงสุดต่อการอัพโหลด

en: Total file size per user
th: ขนาดไฟล์รวมต่อผู้ใช้งาน

en: authenticated user
th: สมาชิก
