SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Description
tr: Açıklama

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: edit
tr: düzenle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Display
tr: Gösterim

en: Permitted file extensions
tr: İzin verilen doya uzantıları

en: Fields
tr: Alanlar

en: Maximum resolution for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için en yüksek çözünürlük

en: WIDTHxHEIGHT
tr: GENİŞLİKxYÜKSEKLİK

en: Maximum file size per upload
tr: Yükleme başına en yüksek dosya boyutu

en: Total file size per user
tr: Kullanıcı başına toplam dosya boyutu

en: List files by default
tr: Dosyaları öntanımlı olarak sırala

en: authenticated user
tr: kayıtlı kullanıcı

en: Path settings
tr: Yol ayarları
