SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Description
uk: Опис

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: Filename
uk: Назва файла

en: Display
uk: Показ

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Fields
uk: Поля

en: Maximum resolution for uploaded images
uk: Максимальне роздільна здатність завантажуваних зображень

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Maximum file size per upload
uk: Максимальний розмір файла на одне відвантаження

en: Total file size per user
uk: Загальний розмір файлів на одного користувача

en: MB
uk: MБ

en: List files by default
uk: Список файлів за замовчуванням

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Path settings
uk: Налаштування шляху
