SWFUpload (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: MB
ur: میگا بائٹ
