Swift Mailer (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: Mail
af: E-pos

en: Configure
af: Verstel

en: Send
af: Stuur

en: Library
af: Biblioteek
