Swift Mailer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Send
el: Αποστολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Port
el: Θύρα

en: Messages
el: Μηνύματα
