Swift Mailer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Configure
gl: Configurar

en: Mode
gl: Modo

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Port
gl: Porto

en: Messages
gl: Mensaxes
