Swift Mailer (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Mode
bg: Режим

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Port
bg: Порт

en: Messages
bg: Съобщения
