Swift Mailer (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Send
bs: Pošalji

en: Messages
bs: Poruke
