Swift Mailer (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Configure
eo: Agordu

en: PHP
eo: PHA

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Send
eo: Sendu

en: Recipient
eo: Ricevonto
