Swift Mailer (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës
