Swift Mailer (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Port
th: พอร์ต

en: Messages
th: ข้อความ
