Swift Mailer (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Mode
cy: Modd

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd
