Swift Mailer (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Save
it: Salva

en: Configure
it: Configura

en: Mode
it: Modalità

en: Send
it: Invia

en: Recipient
it: Destinatario

en: Port
it: Porta

en: Messages
it: Messaggi

en: Library
it: Biblioteca
