Swift Mailer (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Configure
kk: Баптау

en: Mode
kk: күй

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Messages
kk: Хаттар
