Swift Mailer (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Mode
mn: Горим

en: Send
mn: Илгээх
