Swift Mailer (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Mode
nn: Modus

en: Library
nn: Bibliotek
