Swift Mailer (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Test
pt: Testar

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: Mail
pt: Correio

en: Configure
pt: Configurar

en: Mode
pt: Modo

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Encryption
pt: Encriptação

en: Port
pt: Porta

en: Messages
pt: Mensagens

en: SMTP server
pt: Servidor SMTP

en: Library
pt: Biblioteca
