Swift Mailer (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Mail
se: E-boasta
