Swift Mailer (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Mail
uk: Пошта

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Mode
uk: Режим

en: Send
uk: Надіслати

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Port
uk: Порт

en: Messages
uk: Повідомлення

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: Library
uk: Бібліотека

en: No Encryption
uk: Без шифрування

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Character Set
uk: Набір символів

en: Transport
uk: Транспорт

en: Message format
uk: Формат повідомлення

en: Installs Swift Mailer as a mail system.
uk: Встановлює Swift Mailer як поштову систему.

en: Sendmail transport options
uk: Варіанти транспортування Sendmail
