Swift Mailer (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Mail
da: E-mail

en: Configure
da: Konfigurér

en: Mode
da: Tilstand

en: Recipient
da: Modtager

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: Messages
da: Beskeder

en: SMTP server
da: SMTP-server

en: Library
da: Bibliotek

en: No Encryption
da: Ingen kryptering

en: Message format
da: Meddelelsesformat
