Swift Mailer (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Mail
lv: Pasts

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Mode
lv: Režīms

en: Send
lv: Sūtīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Port
lv: Ports

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Library
lv: Bibliotēka
